"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

Майбутнє лісу в руках підростаючого покоління.

 

Підбузьке лісництво ДП «Самбірський лісгосп» розташоване на території Дрогобицького району, де в основному переважають ялицеві та букові насадження. З метою сприяння природному поновленню щороку запрошуються учні місцевих шкіл Дрогобицького району, де діти мають можливість не лише пізнати щось цікаве, ознайомитися з основними заходами по примноженню і збереженню лісу а й посадити дерева своїми руками.

19 квітня 2018 року в кварталі 69 виділі 15.1 Підбузького лісництва проходили заходи по сприянню природному поновленні ялиці білої. В рамках Акції були запрошені учні старших класів Підбузької СЗШ I-III ступенів. Молоді хлопці проявили неабиякий інтерес до лісової справи. На площі 0,6 га було доповнено 1600 штук саджанців ялиці білої. Задля підвищення учнівської свідомості в питаннях збереження природних багатств помічник Підбузького лісництва Кекош Михайло провів з учнями пізнавальні уроки на тему збереження лісових насаджень, водоймищ, правил поведінки в лісі, шляхів виходу з ліса, якщо заблукав тощо.

Всього в цей день в заходах прийняли участь 15 чоловік  в тому числі 10 дітей.

 

Перефразовуючи основний девіз Акції можна сказати так: «Майбутнє лісу в руках наших дітей», адже саме від їхнього розуміння важливості збереження природних багатств залежить подальше майбутнє.

 

Лісовий відділ ДП «Самбірський лісгосп»