"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

Посадка модрини європейської в Комарнівському лісництві

Сьогодні, 20 квітня 2018 року в рамках Акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках» були запрошені до посадки лісу працівники "Львівобленерго". На заході були присутні 30 чоловік, які взяли участь в посадці модрини європейської в кварталі 32 виділі 15.4 Комарнівського лісництва ДП «Самбірський лісгосп»

Лісничий Залога Михайло Романович провів короткий інструктаж щодо технології  посадки дерев  та запросив присутніх приєднатися до справи і внести свій внесок у відтворення лісів.

«Понад 10 тисяч саджанців модрини європейської посадили в цей день», - повідомив лісничий 

Усі хто взяв участь у створенні лісових культур того дня не лише добре попрацювали, а й збагатилися новими знаннями, які стануть у нагоді кожному.  Молодий ліс посаджений сьогодні через декілька десятків  років виросте і наповнить ліс запахом модрини.

 

Хотілося б, щоб дана акція згуртувала якнайширше коло громадськості, і стала добрим прикладом для нашого підростаючого покоління.

P.S. Модри́на європе́йська  — єдине в Україні листопадне хвойне дерево, хвоя якої восени забарвлюється в золотаво-жовтий колір і опадає. Модрина європейська дуже цінне швидкоросле дерево, деревина якої використовується в будівництві будинків, виробництві паркету, меблів, дверей, в суднобудуванні, а ще всі види модрини утворюють багато пилку, який так полюбляють збирати бджоли.

Лісовий відділ ДП "Самбірський лісгосп"