"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

Залучення представників влади до посадок лісових культур в ДП «Самбірський лісгосп».

Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках-2018» підходить до свого завершення. На сьогоднішній день посаджено більше 52 га лісових культур, в тому числі в рамках акції 18,5 га.

Основною метою, яка ставиться перед адміністрацією підприємства є не тільки посадка молодих саджанців навесні, а насамперед привернення громадськості, залучення представників влади, районних рад до проблем лісовідновлення, охорони  і захисту лісу, дотримання чистоти в лісових насадженнях, довкіллі.

Щоб привернути увагу до надзвичайно важливого та відповідального процесу, як посадка лісів, навесні вже не один рік поспіль залучаються представники влади.

 23 квітня 2018 року за ініціативи директора підприємства Яреми Ігоря Івановича відбулась посадка лісових культур в Городоцькому районі на території Комарнівського лісництва ДП «Самбірський лісгосп». Участь у посадці молодих культур взяли представники влади Городоцького району: Голова районної ради м. Городка Більовський В.М., Голова Городоцької РДА Ременяк В.В., , Голова Колодрубівської сільської ради Коваліско Я.О., адміністрація підприємства

 В кварталі 32 виділі 15.4 урочища «Кошарки» на площі 2,0 га було досаджено 2 тисячі штук молодих саджанців модрини європейської. Саджанці вирощують в Комарнівському лісорозсаднику, який учасники посадок мали можливість відвідати в цей день. Директор підприємства Ярема Ігор Іванович розповів присутнім про підприємство, про основні цілі, технологію вирощування і садіння молодих саджанців, основні заходи які проводяться, щоб зберегти наші ліси.

  Кожна людина за своє життя повинна посадити хоча б одне дерево. Не важливо, що це буде –  яблуня, дуб чи модрина. Адміністрація лісгоспу закликає громадськість не триматись осторонь і приймати активну участь у майбутніх весняних посадках лісових культур!

Прес-служба ДП «Самбірський лісгосп»