"Самбірський
лісгосп"

Get Adobe Flash player

В ДП «Самбірський лісгосп» триває догляд за лісовими культурами.

 Протягом весняного періоду 2018 року підприємством посаджено лісових культур на площі 74,5 га, проведено сприяння природному поновленню на площі 84,6 га.

Сприятливі умови, сонячні дні відіграють важливу роль для розвитку та подальшого росту лісових насаджень, але  не менш  важливо є проводити догляд за культурами, адже від цього залежить приживлюванність і подальший ріст саджанців. На сьогоднішній період основна робота лісівників ДП «Самбірський лісгосп» зосереджена на механізованому та ручному догляду за лісовими культурами та догляду за сіянцями в розсадниках.

 

   За 6 місяців поточного року вже проведено догляду лісових культур і природного поновлення на площі 235 га і 12 га – догляди за плантаціями. Першочергово обробляються дубові і соснові лісові культури, які більш чутливі до несприятливих умов вирощування.

  В цьому році також заплановано провести освітлення на площі 130 га та прочищення на площі 70 га. З початку року вже проведено освітлення на площі 67 га та прочищення на площі 32 га. Все йде згідно плану і лісівники підприємства надіються на сонячні дні, які сприятимуть подальшій їхній роботі в процесі відновлення лісів.

 

Красневич В.Л. інженер лісових культур ДП «Самбірський лісгосп»